Мобільні стенди

Рекламно-виробнича компанія “Easyprint” пропонує широкий вибір конструкцій для виїзних заходів і виставок.

У нашій компанії Ви можете замовити виготовлення конструкцій для рекламних заходів і виставок (промо стіл, мобільний ресепшн, мобільний стенд павук, дует, прес-волл під банер, рекламну мобільну стелу, x-banner, Roll-Up , Brand- Wall).

Рекламні конструкції виготовляють із пластику, композитного матеріалу, з використанням металевих рам, в залежності від розмірів і призначення конструкції. Конструкції складаються переважно з пластикових частин, які швидко монтуються і демонтуються. Невелика вага рекламних стендів, промостійок дозволяє без проблем їх транспортувати. Інформацію на стійках або стендах можна оновлювати або замінювати, що дозволяє використовувати їх на різних заходах. Рекламні зображення теж можна переклеювати в залежності від потреб. Рекламні конструкції дозволяють у вигідному порядку розмістити товари, напої, продукти харчування, друковані матеріали, тим самим привернути увагу до продукції або послуг.
Виготовлені з якісних матеріалів з міцними кріпленнями рекламні конструкції прослужать тривалий термін на різних заходах, акціях, спеціалізованих виставках. Вкладаючи кошти у виготовлення таких конструкцій, Ви отримаєте мобільну рекламу, яку можна розміщувати в потрібних місцях!

 

sticker-europe
sticker-europe
promostoyka
stend
20150324_121753
20150325_111125
20150326_194218
IMG_69

minion mobile stand